Dariaus ir Girėno stadionas

Dariaus ir Girėno stadionas – futbolo ir lengvosios atletikos stadionas Kaune. Tai didžiausias Lietuvos sporto stadionas, pradėtas statyti 1924 m., rekonstruotas 2022 m. Rungtynių metu stadionas talpina 15 tūkst. žiūrovų, koncertų metu – nuo 30 iki 55 tūkst. žiūrovų.

Skaičiai, kuriais didžiuojamės

1924 m.
Stadiono atidarymas
Stadiono atidarymo iškilmės įvyko 1924 m. rugsėjo mėnesį, tačiau stadiono statybos darbai tęsėsi iki pat nepriklausomybės pabaigos.
2024 m.
Nauja pradžia
Kauno miesto savivaldybė stadioną 15 metų išnuomojo bendrovei „Kauno arena“, kuri valdo ir šalia veikiančią Kauno sporto halę bei „Dariaus ir Girėno teniso kortus“.
15000+
Sėdimų vietų
Tiek Dariaus ir Girėno stadione yra sėdimų vietų. Tačiau koncertų ar kitų renginių metu šis skaičius gali padvigubėti ar net patrigubėti!

Moderniausias stadionas Lietuvoje

1924
Stadiono statybos pradžia

Stepono Dariaus ir Kęstučio Bulotos suprojektuotame pasiūlyme puoselėta viltis, kad Ąžuolyne išdygs modernus sporto aikštynas. Nors atidarymo iškilmės įvyko 1924 m. rugsėjo mėn., stadiono statybos darbai tęsėsi iki pat nepriklausomybės pabaigos.

1969
Pradėta sovietinė stadiono rekonstrukcija

Buvusio medinio stadiono tribūnos buvo nugriautos, vietoj jų pastatytos dviejų aukštų betoninės-monolitinės, talpinančios 12 tūkst. žiūrovų. Nugriautos ir bilietų kasos bei puošnūs tarpukariu pastatyti vartai.

1993
Stadionui suteiktas S. Dariaus ir S. Girėno vardas

Lietuvai atkūrus valstybingumą, stadionui, o kartu ir visam sporto kompleksui, suteiktas S. Dariaus ir S. Girėno vardas (sovietmečiu stadionas vadintas Respublikiniu sporto kombinato stadionu). 1998 m. įrengta nauja moderni bėgimo danga, mediniai suolai pakeisti plastikinėmis kėdėmis.

2018
Prasidėjo stadiono rekonstrukcija

2022 m. pasibaigus rekonstrukcijai, stadione esančių vietų skaičius nuo 9,5 tūkst. padidėjo iki 15 tūkst., visos tribūnos uždengtos stogu. Stadionas turi šildomą dangą, atitinka aukščiausios 4-os UEFA kategorijos reikalavimus.

2024
Nauja pradžia

Kauno miesto savivaldybė stadioną 15 metų išnuomojo bendrovei „Kauno arena“, kuri valdo ir šalia veikiančią Kauno sporto halę, „Dariaus ir Girėno teniso kortus“, „Žalgirio“ areną ir kitus sporto infrastruktūros objektus Kaune.

Pažinkite stadiono erdves

Biurai
288.8
m2

Biuro erdvė A

Nuoma
288,78 m2 ploto biuro erdvė su atskiru įėjimu ir sanitariniu mazgu. Biuro erdvei priklauso 6 parkavimo vietos stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje.
Biurai
140.3
m2

Biuro erdvė B

Nuoma
140,25 m2 ploto biuro erdvė su atskiru įėjimu ir sanitariniu mazgu. Biuro erdvei priklauso 3 parkavimo vietos stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje.
Biurai
143.1
m2

Biuro erdvė C

Nuoma
143,06 m2 ploto biuro erdvė su atskiru įėjimu ir sanitariniu mazgu. Biuro erdvei priklauso 3 parkavimo vietos stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje.

Mūsų nuostatai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur parkuoti automobilį atvykus į renginį?

Automobilį galite palikti gretimose parkavimosi aikštelėse prie Vytauto parko ir Lietuvos sporto universiteto. FK „Kauno Žalgirio“ A lygos rungtynių metu VIP ložių abonementų turėtojai automobilį gali palikti Dariaus ir Girėno stadiono parkavimosi aikštelėje, kuri įsikūrusi 0 aukšte, šalia teniso kortų.

Ar renginio dieną kursuoja nemokamas viešasis transportas?

Visų renginių, vykstančių Dariaus ir Girėno stadione, dienomis, su renginio bilietu viešuoju transportu galima naudotis nemokamai 3 valandas iki renginio ir 3 valandas po jo.

Kaip išsinuomoti ložę renginiui?

Išsinuomoti ložę renginiui galite susisiekę atsiuntus užklausą el. paštu vip@zalgirioarena.lt.

Ką daryti pametus daiktus Dariaus ir Girėno stadione?

Pametus asmeninius daiktus Dariaus ir Girėno stadione, susisiekite el. paštu info@kaunostadionas.lt arba renginio metu teiraukitės informaciniame stende.

Kokio amžiaus vaikai į renginius įleidžiami nemokamai?

Į FK „Kauno Žalgirio“ namų rungtynes vaikai yra įleidžiami nemokamai iki 6 metų imtinai (t.y. vaikas, kuriam yra 6 metai, į rungtynes dar bus įleidžiamas nemokamai). Kitų renginių taisykles nustato atitinkamo renginio organizatorius, o jas pasitikslinti galite prie kiekvieno atskiro renginio informacijos.

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis mūsų svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Platesnę informaciją rasite Slapukų politika.