Patirkite geriausius įspūdžius moderniausiame stadione

atvykite į renginį
be jokių rūpesčių

Į renginį viešuoju transportu – nemokamai!

Su stadione vykstančio renginio bilietu renginio dieną Kauno miesto viešasis transportas į stadioną veža nemokamai.

VIP ložių lankytojams – nemokamas parkavimas

VIP ložių lankytojams FK „Kauno Žalgirio“ rungtynių metu parkavimas prie stadiono yra nemokamas, tačiau rekomenduojame atvykti viešuoju transportu.

Geriausia patirtis – atvykus anksčiau

Rekomenduojame atvykti į renginį ne prieš pat jo pradžią, bet anksčiau, aplankykite stadiono erdves ir laukite renginio be rūpesčių.

pasiruoškite nepamirštamai patirčiai

Užsitikrinkite geriausią patirtį Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje! Mėgaukitės ne tik renginiu, bet ir gaiviaisiais gėrimais bei gardžiais užkandžiais, kuriuose rasite baruose. Nustebinkite kolegas, verslo partnerius ar draugus stebėdami renginį ložėje ar kurkite savo švenčių akimirkas stadiono bei halės erdvėse.

Barai

Mėgaukitės gaivinančiais gėrimais ir gardžiais užkandžiais greituosiuose baruose, VIP zonose ir lauko baruose. Bronzinėje bei sidabrinėje zonose esantys lankytojai gali naudotis atskirais tik tose zonose esančiais barais, o ložių lankytojai gali mėgautis atskiru padavėjų aptarnavimu visų renginių metu.

Paprastas užsakymas ir jokių grynųjų pinigų

Aplenkite eiles ir gaukite savo užsakymą greičiau nei kiti! Užsisakykite maistą ir gėrimus naudodamiesi „ForgetBill“ platforma, skenuokite kodą, atlikite apmokėjimą ir, gavę pranešimą, atsiimkite savo užsakymą priskirtame bare be jokių eilių. Jei užsisakyti planuojate iškart prie baro – primename, kad visuose stadiono ir halės maitinimo taškuose apmokėjimas priimamas tik kortele.

Daugkartiniai bokalai

Mėgaukitės gėrimais renginių metu ir prisidėkite prie Dariaus ir Girėno stadiono bei Kauno sporto halės kuriamos tvarios aplinkos. Visuose stadiono bei halės greituosiuose baruose gėrimai pilstomi į daugkartinius bokalus, kuriuos lankytojai gali palikti tam tikrose surinkimo vietose arba grąžinti atgal į barą.

Stadiono ložės

Mėgaukitės išskirtine patirtimi renginių metu, stebėdami juos 16–34 svečius talpinančiose ložėse. Naudokitės atskiru VIP įėjimu, tualetu, drabužine, mėgaukitės vaišėmis ir atskiru aptarnavimu, bei kurkite nepamirštamas emocijas sau, savo draugams bei kolegoms. Dėl ložių nuomos susisiekite el. paštu a.pranckuniene@zalgirioarena.lt

erdvės jūsų renginiams

Renkite savo šventes ar renginius pačioje Žaliakalnio širdyje įsikūrusiame Dariaus ir Girėno stadione ar Kauno sporto halėje, kur gamtos apsuptyje rasite funkcionalias erdves, puikų aptarnavimą ir profesionalią pagalbą Jūsų renginio klausimais.

Dėl erdvių nuomos renginiams susisiekite el. paštu e.gulbinaite@kaunostadionas.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur parkuoti automobilį atvykus į renginį?

Automobilį galite palikti gretimose parkavimosi aikštelėse prie Vytauto parko ir Lietuvos sporto universiteto. FK „Kauno Žalgirio“ A lygos rungtynių metu VIP ložių abonementų turėtojai automobilį gali palikti Dariaus ir Girėno stadiono parkavimosi aikštelėje, kuri įsikūrusi 0 aukšte, šalia teniso kortų.

Ar renginio dieną kursuoja nemokamas viešasis transportas?

Visų renginių, vykstančių Dariaus ir Girėno stadione, dienomis, su renginio bilietu viešuoju transportu galima naudotis nemokamai 3 valandas iki renginio ir 3 valandas po jo.

Kaip išsinuomoti ložę renginiui?

Išsinuomoti ložę renginiui galite susisiekę atsiuntus užklausą el. paštu vip@zalgirioarena.lt.

Ką daryti pametus daiktus Dariaus ir Girėno stadione?

Pametus asmeninius daiktus Dariaus ir Girėno stadione, susisiekite el. paštu info@kaunostadionas.lt arba renginio metu teiraukitės informaciniame stende.

Ar galima skenuoti/nuskaityti elektroninį bilietą iš mobilaus įrenginio?

Taip, bilietus galima skenuoti ir iš mobilaus įrenginio. Įsitikinkite, kad jūsų ekranas neįskilęs – tai gali trukdyti tinkamai nuskaityti brūkšninį kodą.

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis mūsų svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Platesnę informaciją rasite Slapukų politika.