Dariaus ir Girėno stadione – nemokamos Europos futbolo čempionato transliacijos

Jau birželio 14 d. startuos vienas laukiamiausių futbolo mėgėjų renginių – Europos vyrų futbolo čempionatas. Vokietijoje vyksiančiame čempionate susikaus 24 nacionalinės rinktinės, o stipriausių futbolo komandų susitikimus bus galima tiesiogiai stebėti Dariaus ir Girėno stadione įrengtame specialiame didžiuliame ekrane.

Į neseniai atnaujintą stadioną futbolo gerbėjai galės patekti nemokamai ir mėgautis visą mėnesį vyksiančiu aukščiausio lygio futbolo reginiu.

Pirmąsias rungtynes tarp čempionato šeimininkės Vokietijos ir Škotijos rinktinių kviečiama stebėti jau šį penktadienį, birželio 14 d. Durys atsidaro – 20.30val., rungtynių pradžia – 22.00 val.

Kitomis dienomis stadione bus galima žiūrėti po trejas rungtynes, kurios prasidės 16.00, 19.00 ir 22.00 valandomis.

Rungtynės bus rodomos 21 kvadratinio metro LED ekrane, kuris bus įrengtas Dariaus ir Girėno stadiono teniso kortuose.

Patekti į stadioną bus galima pro A ir B įėjimus (nuo S. Dariaus ir S. Girėno paminklo). Prie pat įėjimų futbolo gerbėjų lauks nuorodos, kurios juos nuves į transliacijos vietą stadione.

Stadione žiūrovai galės įsigyti įvairių užkandžiai bei gėrimų iš restorano SALA. Įėjimas – nemokamas.

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis mūsų svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Platesnę informaciją rasite Slapukų politika.