Dariaus ir Girėno stadiono teniso kortuose – nauja ir patogesnė rezervacijos sistema

Vasariški orai į lauką vilioja ne vieną teniso mėgėją, kurie nuo šiol galės patogiai rezervuoti aikšteles antrąjį sezoną pradėjusiuose „Dariaus ir Girėno teniso kortuose by Carlsberg Nealkoholinis“.

Kortai įsikūrę visai neseniai rekonstruoto Dariaus ir Girėno stadiono pašonėje, kur juntama tikra sportinė dvasia ir pergalinga aura. Čia teniso gerbėjų laukia 5 modernios lauko teniso aikštelės su dirbtinės žolės danga. Tai – pats minkščiausias paviršius, žaidimui suteikiantis didžiausią greitį ir nenuspėjamumą, kas mačą paverčia dar labiau intriguojančiu ir įdomiu.

Šiltuoju metų laikotarpiu kortai veikia kiekvieną dieną nuo 8 iki 23 val., įskaitant ir savaitgalius.Norint rezervuoti aikštelę būtina išankstinė registracija naujoje sistemoje: https://savitarna.stadionas.lt.

Užsiregistravus sistemoje,kalendoriuje galima rezervuoti norimą laiką bei atsiranda didesnės galimybės valdyti savo užsakymus. Be to, tapo daug patogiau atšaukti rezervaciją likus daugiau nei 24 valandoms.

Naujuosius teniso kortus lengva pasiekti iš įvairių miesto vietų tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu,kurį galima saugiai palikti prie pat kortų esančioje parkavimo aikštelėje po stogu. Parkavimo aikštelės darbo laikas: 7:00-19:00 val. Taip pat šalia aikštelių yra įrengti persirengimo kambariai ir dušai.

Užsiregistravus ir atvykus į šalia Ąžuolyno įsikūrusius teniso kortus, galima atsipalaiduoti didingoje gamtos apsuptyje bei smagiai praleisti laiką su draugais, užsiimant mėgstama veikla. Čia maloniai laukiami visi: tiek pradedantys, tiek jau patyrę teniso žaidėjai.

Registracijos sistemoje https://savitarna.stadionas.lt reikia atlikti šiuos žingsnius:

  • Susikurti paskyrą;
  • Pasipildyti savo piniginės likutį;
  • Pasirinkti norimą datą, laiką ir kortų aikštelę;
  • Keliauti į užsakymų krepšelį;
  • Pasirinkti sumą, kurią norėsite mokėti;
  • Sumokėti.

Panašios naujienos

Įrašų nerasta.

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis mūsų svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Platesnę informaciją rasite Slapukų politika.