„Carlsberg Nealkoholinis“ tapo oficialiu Dariaus ir Girėno stadiono partneriu

Savo veiklą vis labiau plečiantis Dariaus ir Girėno stadionas turi naują partnerį. Vienas ryškiausių gėrimų pramonės prekinių ženklų „Carlsberg Nealkoholinis“ paskelbtas oficialiu Dariaus ir Girėno stadiono partneriu.

Naujojo partnerio produkciją jau galima rasti Dariaus ir Girėno stadione vykstančių renginių metu. Siekiant sumažinti taršą ir kurti tvaresnę ateitį, gėrimai yra pilami į daugkartinius puodelius, kuriuos galima palikti jų surinkimo vietose arba grąžinti atgal į barus.

„Mes džiaugiamės partneryste su Dariaus ir Girėno stadionu. Tai – vienintelis stadionas Lietuvoje, atitinkantis UEFA 4-ąją kategoriją. Didžiuojamės, kad galime prisidėti prie jo plėtros ir tikimės, kad veiklos stadione gausėjimas į rungtynes pritrauks daugiau futbolo entuziastų. Neabejojame, kad turėdami tokį stadioną Lietuvoje, į jį galėsime pritraukti ir daugiau didžiųjų muzikos atlikėjų pasaulinių turų koncertams“, – sakė „Carlsberg Nealkoholinis“ prekės ženklo atstovas Audrius Šakauskis.

Visame pasaulyje puikiai atpažįstamą prekės ženkląLietuvoje atstovauja „Švyturys-Utenos alus“. „Švyturys“ alaus gamybos kompanijos „Carlsberg Group“ dalimi tapo dar 1999 m.

„Carlsberg“ alaus darykla buvo įkurta 1847 m., su pirmuoju „Carlsberg“ aludariu J.C. Jacobsenu. Panaudodamas savo sūnaus vardą Karlas (angl. Carl) ir danų kalbos atitikmenį žodžiui kalva „bjerg“, jis įkūrė įmonę „Carlsberg“. Tarptautinio pripažinimo įmonė sulaukė po vos 21 metų. Šiuo metu „Carlsberg“ grupė

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis mūsų svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Platesnę informaciją rasite Slapukų politika.