Kauno sporto halėje – klasikinis baletas „Spragtukas“

Leiskite sau patikėti stebuklais šventiniame baleto „Spragtukas“ pasirodyme!

Daugiau nei prieš šimtą metų sukurtas vienas populiariausių ir mėgstamiausių baletų pasaulyje „Spragtukas“ – tai graži Kalėdų pasaka, kupina stebuklų, kuriais taip norisi tikėti šventiniu laikotarpiu. Įkvėpta E. T. A. Hofmano pasakos „Spragtukas ir pelių karalius“, ši istorija tapo neatsiejama kalėdinio laikotarpio dalimi. Ji tarsi nukelia į vaikystę, kviečia patikėti Kalėdų stebuklais ir leidžia stebėti gėrio ir blogio kovą, kurią galiausiai laimi meilė ir šviesa.

Šių metų gruodžio mėnesį savą šio baleto interpretaciją Lietuvoje pristatys Europoje puikiai žinoma trupė „Sofia Festival Ballet“, kuri jau daugybę metų džiugina viso pasaulio žiūrovus ištobulinta klasikinio šokio technika, išpuoselėta choreografija ir tikra aistra baleto menui. Šią šokio trupę sudaro geriausi Ispanijos, Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Japonijos ir kitų šalių Nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjai.

„Sofia Festival Ballet“ – tai klasikinė baleto trupė, kurios repertuare – tokie spektakliai kaip „Don Kichotas“, „Miegančioji gražuolė“, „Žizel“ ir kt. Viešnagės Lietuvoje metu atlikėjai pristatys vieną gražiausių savo pastatymų – klasikinį baletą „Spragtukas“, kuris sužavės tiek mažus, tiek didelius. Leiskite sau patikėti stebuklais šventiniame baleto „Spragtukas“ pasirodyme – gruodžio 30 d. Kauno sporto halėje.

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis mūsų svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Platesnę informaciją rasite Slapukų politika.